• Симултанка

  • Студијско путовање

  • Шаховска секција

  • Мали мајстори

  • Излет Ученика

ОШ "Милан Ракић"

Нови Београд, Војвођанска 62

Поштовани родитељи и будући прваци
дете за упис у први разред можете пријавити овде на сајту

Добродошли прваци

Јеловник у боравку

kruska 01

Уџбеници за школску 2018/2019

Школа без насиља

Skola bez nasilja 04

.. .. ..

Узбуњивање

Alarm clock disabled icon 1

Пријава корисника

Само за регистроване кориснике

Сада на сајту

Ko je na mreži: 77 gostiju i nema prijavljenih članova

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

Опис активностиДанВреме
Пробни завршни испит, математика петак 12.04. у 12ч
Пробни завршни испит, српски језик и комбиновани тест субота 13.04.
Анализа пробног завршног испита понедељак-петак 15-19.04.
Унос општих података и оцена 6. и 7. разреда   до 25.05.
Пријављивање кандидата за пријемни испит (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) петак-субота-недеља-понедељак 10-13.05. од 9-14 ч
Пријављивање кандидата за пријемни испит за одељења за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику    10. - 17. 05. од 09-14 ћ
Пријављивање ванредних ученика - старијих од 17 година за пријемни испит (детаљније обавештење у школским управама) петак и понедељак 10. и 13.05. од 9-14 ч
Пријемни испити за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику субота и недеља 25. и 26.05. 10 ч
Пријемни испити у музичким школама петак-субота-недеља 31.05, 01. и 02.06. од 10 ч
Пријемни испити у балетским школама недеља-понедељак-уторак 02-04.06. од 10 ч
Пријемни испити у уметничким школама ликовне области петак-субота-недеља 31.05, 01. и 02.06. од 9-12 ч и од 14-17 ч
Пријемни испит у Математичкој гимназији и математичким одељењима субота 01.06. од 10-12 ч
Пријемни испит за ученике са посебним способностима за биологију и хемију (биологија/хемија) субота 01.06. од 14-16 ч
Пријемни испит за ученике са посебним способностима за физику (математика/физика) и пријемни испит за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику (математика) недеља 02.06. 10-12 ч испит из математике, 14-16 ч испит из физике
Пријемни испит у филолошким гимназијама и филолошким одељењима субота-недеља 01. и 02.06. 10-12 ч
Пријављивање ученика и подношење спортске документације у Спортској гимназији субота и понедељак 01. и 03.06. од 9-14 ч
Пријављивање, у школским управама, ванредних ученика старијих од 17 година за упис у средњу школу понедељак - петак 27.05.-07.06.
Прелиминарни резултати пријемног испита у математичким и филолошким одељењима, одељењима за ученике са посебним способностима за физику, одељењима за ученике са посебним способностима за биологију и хемију, одељењима за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику и за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику среда 05.06. до 8 ч
Прелиминарни резултати пријемног испита у уметничким, музичким и балетским школама четвртак 06.06. до 8 ч
Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) четвртак 06.06. од 8-16 ч
Коначни резултати пријемних испита  (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) петак 07.06. до 12ч
Провера склоности за упис ученика у 7. разред за програм основног образовања ученика обдарених за математику субота 22.06. у 10 ч
Завршни испит - тест из српског (матерњег) језика понедељак 17.06. од 9-11 ч
Прегледање теста из српског (матерњег) језика понедељак 17.06. од 12 ч
Завршни испит - тест из математике уторак 18.06. од 9-11 ч
Прегледање теста из математике уторак 18.06. од 12 ч
Завршни испит - комбиновани тест среда 19.06. од 9-11 ч
Прегледање комбинованог теста среда 19.06. од 12 ч
Супервизија спровођења завршног испита  од понедељка до четвртка 17-20.06.
Унос резултата завршног испита од понедељка до среде 17-19.06.
Дешифровање сва три теста (после прегледања комбинованог теста) среда 19.06.
Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе петак 21.06. до 8 ч
Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама субота 22.06. од 8-16 ч
Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у окружним комисијама понедељак 24.06. од 8-16 ч
Објављивање коначних резултата завршног  испита четвртак 27.06. до 8 ч
Упис у музичке и балетске школе петак 28.06. до 16 ч
Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података петак и субота 28. и 29.06. од 8-15 ч
Провера листе жеља од стране ученика у основним школама среда 03.07. од 8 ч
Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки среда 03.07. од 8-15 ч
Објављивање званичне листе жеља ученика, провера листе жеља на званичном и техничком сајту четвртак 04.07. до 12 ч
Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним и средњим школама недеља 07.07. од 8 ч
Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу недеља 07.07. до 20 ч
Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе понедељак и уторак 08. и 09.07. од 8-15 ч
Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг понедељак 08.07. од 8-15 ч
Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга среда 10.07. до 8 ч
Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу среда 10.07. до 8 ч
Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе четвртак 11.07. од 8-15 ч

Ритам радног дана

ritam radnog dana

Дани отворене школе

Phet симулације

new phet logo3

Бројач посета

00162614
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Prošli mesec
Укупно
110
182
292
4856
5347
162614

Your IP: 54.145.38.157
25-06-2019 13:39