Поштовани родитељи и будући прваци
дете за упис у први разред можете пријавити овде на сајту

Добродошли прваци

kruska 01

Уџбеници за школску 2018/2019

Школа без насиља

Skola bez nasilja 04

.. .. ..

Администрација сајта

Аутор сајтa: Зоран Ђорђевић

Администратори: Зоран Ђорђевић и Николета Јуришић

Сарадник при администрирању: Бобан Ђорђевић

Овде ћемо водити евиденцију о развоју сајта: датум промене, наслов, опис активности (нови модули, додаци, измене темплејта) и евентуално коментар.

08.12.2017.  (Зоран Ђорђевић)

Инсталиран програм који омогућава родитељима да, овде на сајту, пријаве дете за упис у први разред основне школе. Аутор програма Зоран Ђорђевић.

29.11.2017. (Зоран Ђорђевић)

Постављен сајт. Сајт је урађен у CMS (Content  Management  System) технологији и систему Joomla 3.8 Постављен је 29.новембра 2017. године. Напомињемо да је сајт још у раду. Нисмо могли да пренесемо све садржаје са старог сајта, јер нисмо имали приступ "Контрол панелу",  а досадашњи, давалац услуге је одбио да уради "бекап сајта". Код новог даваоца хостинг услуге (Беотел), имамо пун приступ Контрол панелу, ФТП приступу, приступ базама података, отварању нових е-маил налога, креирању поддомена, инсталирање било ког домена, ПДФ програмирање, инсталација компоненти, модула и додатака.

29.11.2017. (Зоран Ђорђевић)

У наставку овог текста, убудуће ћемо писати наша искуства при изради овог сајта, ажурирању садржаја и све оно што може бити од користи свима који се баве администрирањем сајта. Текст ће бити намењен, пре свега школама које су одлучиле да свој сајт раде саме са својим наставницима и ученицима.За све информације, примедбе, предлоге, бесолатну помоћ при изради и администрацији сајта или блога и остало, обратите се на е-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

Прошлог месеца

Your IP: 34.230.84.215