Завршни испит

Уџбеници за школску 2021/2022

otvorena knjiga

giphy

Основна школа "Милан Ракић"
Београд, Војвођанска број 62
Деловодни број: 173
Датум: 03.02.2021.

ОБАВЕШТЕЊЕ О НАЧИНУ ОСТВАРИВАЊА ПРАВА ЗА УПИСУ ПРИПРЕМНИ ПРЕДШКОЛСКИ ПРОГРАМУ ОШ МИЛАН РАКИЋ БЕОГРАД ЗА ДЕЦУ ВАН ПОДДРУЧЈА ШКОЛЕ

Поштовани родитељи/законски заступници,

обавештавамо Вас да за децу која према адреси становања, пријави становања, територијално не припадају уписном подручју ОШ "Милан Ракић" Војвођанска бр.62 (у даљем тексту: Школа), а желе да се упишу у припремни предшколски програм у школу, можете поднети молбу за упис.

У школској 2021/2022 години у припремни предшколски програм уписују се деца рођена од 01.03.2015.г. закључно са 28.02.2016.године.

Образац Молбе за упис у припремни предшколски програм детета ван подручја Школе постављен је овде на сајту Школе.

Овде преузмите Образац молбе - ПДФ

Овде преузмите образац молбе - Word

Потребно је да образац Молбе за упис у припремни предшколски програм детета ван подручја Школе преузмете са сајта Школе, попуните исти, уносом и заокруживањем свих тражених података, и исти уредно попуњен вратите Школи електронским путем на mеll адресу Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., са назнаком "за секретара".
Ваш Захтев ће бити размотрен и директор ће у складу са просторним и кадровским могућностима одлучити о могућности уписа и обавестити родитеља/законског заступника о одлуци по Молби за упис у припремни предшколски програм детета ван подручја Школе, најкасније до 31.05.2021 г.

Душко Витомировић

eu flag co funded pos rgb right